Výroba zdvojených podlah byla ke konci roku 2018 ukončena.
V současné době probíhá pouze doprodej skladových zásob.

Zdvojené podlahy CEDIMA ( dříve pod značkou STROJTEX ) vyrábíme dle platných evropských norem EN 12825 a EN 14041 a jsou plně certifikovány, a to nejen jejich deklarované parametry, ale i systém jakosti podle EN ISO 9001. Nad certifikáty zdvojených podlah je každoročně vykonáván dohled autorizovanou osobou.
Specializujeme se na:

 • zakázky menšího rozsahu
 • zakázky s aplikací různých druhů krytin
 • zakázky na rekonstrukci stávajících zdvojeným podlah

Naší největší předností je:

 • rychlost dodání standardních typů
 • flexibilita při použití různých povrchů i při malých výrobních dávkách
 • technická podpora projektantům i odběratelům
 • možnost provedení montáží vlastními silami nebo smluvními partnery
 • komplexní zajištění služby zákazníkům od zhotovení kladečského plánu po zajištění výroby a dodávky
 • výroba a dodávka speciálních konstrukcí a rámů např. pod technologická zařízení ( možno vč. návrhu )
 • více než 30-letá tradice ve vývoji a výrobě
 • masivní konstrukce, tři technická provedení

Naše služby využívá např. ČEZ (Jaderná elektrárna Dukovany a Temelín), České radiokomunikace, Česká televize atd. a mnoho stavebních firem. Pro svoji ověřenou jakost a parametry jsou používány do projektů mnoha stavebními inženýry.

Zdvojená podlaha:

 • Je konstrukční prvek, který slouží k vytvoření instalačního prostoru pro rozvody elektro, datové, vzduchotechnické apod. a zajišťuje pro zařízení na nich instalované potřebné hodnoty svodového odporu. Současně mohou být i interiérovým prvkem, který vhodně doplňuje vybavení prostoru.
 • Snadným přístupem umožňují operativní změny nebo opravy na rozvodech pod nimi instalovaných.
 • Používají se v bankách, administrativních budovách, elektrárnách, rozvodnách, technologických provozech, školách a zdravotnických zařízeních.
 • Snadno a rychle se instalují instalují.

Základem všech provedení je vysoko pevnostní dřevotřísková deska opatřená na horní ploše krytinou (PVC, pryž, případně krytinou dle požadavku zákazníka) nebo hliníkovou fólií (pod kladené koberce). Na spodní straně podlahové desky je nalepena hliníková fólie, případně pozinkovaný plech. Po obvodu je deska uzavřena masivní PVC hranou. Rastr se vyrábíme z pozinkovaného ocelového materiálu.

[Best_Wordpress_Gallery id=“4″ gal_title=“Zdvojene podlahy TEM“]

Vyrábíme ve třech provedeních

Zdvojená podlaha šroubovaná (typ ZP S)

Vytváří kompaktní celek z pozinkované konstrukce a podlahových desek. Podlahové desky tloušťky 32mm, jsou v rozích přišroubovány ke stavitelným podpěrám. Konstrukce je vyztužena spojníky. Kteroukoliv nezatíženou desku lze vyjmout po odšroubování šroubů. Podlahy lze dodat v provedení antistatickém nebo elektrostaticky vodivém. Základní stavitelnost podpěr je +/-15mm.

[Best_Wordpress_Gallery id=“6″ gal_title=“Zdvojene podlahy Sroubovana“]

Zdvojená podlaha kladená (typ ZP K)

Pozinkovaná konstrukce, stavitelné podpěry a vyztužující spojníky jsou vzájemně sešroubované. Podlahové desky tloušťky 32mm jsou volně kladeny. Jejich poloha je vymezena plastovými podložkami. Podlahy lze dodat v provedení antistatickém nebo elektrostaticky vodivém. Základní stavitelnost podpěr je +/-20mm.

[Best_Wordpress_Gallery id=“7″ gal_title=“Zdvojene podlahy Kladena“]

Zdvojená podlaha bez spojníků (typ ZP B)

Podlahové desky tloušťky 38mm jsou volně kladeny na pozinkované stavitelné podpěry opatřené plastovou vymezovací podložkou. Podpěrné stojánky je nutné k základnímu podlaží lepit. Podlahy lze dodat v provedení antistatickém nebo elektrostaticky vodivém. Základní stavitelnost podpěr je +/-20mm.

[Best_Wordpress_Gallery id=“8″ gal_title=“Zdvojene podlahy BezSt“]

Doplňky

Podlahy lze doplnit příslušenstvím – např. schody, nájezdy, vzduchotechnickými mřížkami, elektrorozvodnými krabicemi apod.

[Best_Wordpress_Gallery id=“5″ gal_title=“Zdvojene podlahy Schody“]

Základní technické parametry zdvojených podlah jsou uvedeny v tabulce:

 • Součástí každé realizace jsou podmínky pro montáž zdvojených podlah, kde jsou uvedeny základní požadavky na přípravu prostoru, kde má být zdvojená podlaha realizována a popsány základní montážní postupy pro jednotlivé typy zdvojených podlah.
 • Dále při ukončení realizace jsou předány podmínky pro údržbu zdvojených podlah. V podmínkách pro údržbu jsou stanoveny způsoby údržby podlahových krytin a pravidla pro transport břemen a pro odkrývání desek zdvojené podlahy při instalaci dodatečných technologických rozvodů.